Mateřská škola Radost

    Michalova 2, Brno-Líšeň

Prosinec 2020

1.12. a 4.12. Dopravní hřiště pro předškoláky na Riviéře
Předškoláci absolvují dvouhodinový projekt s názvem Koblížek, jehož cílem je předat dětem základní informace o bezpečném pohybu v silničním provozu, a přispět tak k potřebnému pěstování správných návyků a ke snížení úrazovosti. Děti budou z MŠ odjíždět vždy v 7:45 a s sebou si vezmou do batůžku pití a roušku. Předškoláci budou rozděleni na 2 skupiny - jmenný seznam dětí visí na nástěnce.

7.12. Mikulášská besídka
Hodné děti obdrží malou pozornost a ty zlobivé trochu topiva na zimu. :) Mikuláš bude se svými kolegy chodit po třídách od 9:30.

15.12. Vánoční besídka
V dopoledních hodinách bude ve všech třídách probíhat Vánočníček, kde vystoupí děti se svým programem a rozbalí si dárečky. (Vzhledem k situaci bude letos akce bohužel bez rodičů. Diváci budou děti a paní učitelky z ostatních tříd.) Paní učitelky by rády děti alespoň natočily a nahrávky pak budou dostupné na školním webu. Domácí cukroví uvítáme! :)

18.12. Malování s Adolfem Dudkem
Od 9:00 děti absolvují zábavný program s malířem Adolfem Dudkem.

Letos neproběhne tradiční vánoční jarmark na podporu Klokánku, ale ve školce bude uspořádána sbírka na nemocného chlapečka Sebastiánka. Dárečky k zakoupení budou na okně u hlavního vchodu a Vaše případné příspěvky prosím házejte do pokladničky v podobě vánočního stromečku na stěně u vchodu do Pohádky. Moc za Sebastianka děkujeme! :)

Vánoční prázdniny
MŠ bude uzavřena v době vánočních svátků od 21.12.2020 do 1.1.2021.